Specialitete

Specialitete

Ne Restorant Picante do te gjeni specialitete unike si sallata, antipasta pjata te para dhe pjata kryesore.

Embelsira

Embelsira

Restorant “Picante” eshte shume i njohur per desertet e pregatitura nga shefi yne. Ja disa nga recetat e deserteve…

Verera

Verera

Qilari yne permban etiketa mjaft cilesore dhe te njohura. Ne i zgjedhim vererat me kujdes, te cilat rekomandohen nga shefi yne sipas menuse…

Na Vizitoni

Lagja 1. Shetitorja “Taulantia”, Durres, Albania
Mobile: +355 69 2046456
   

Free Wi-Fi

hi-fi

Rreth Picante

Ne Korrik te vitit 2007, hapet Restorant Picante, ne Durres, buze detit, prane shetitores Taulantia. Qellimi yne ishte te krijonim nje restorant “pikant” me nje menu te zhjedhur deri ne detaj, atmosfere qetesuese, dhe sherbim profesional.