Menu

 • Fileto Shef

  Pjata Kryesore
 • Levrek Gershet

  Pjata Kryesore
 • Torte Karrote

  Desert
 • Sufle Cokollate

  Desert
 • Pasta al pesto

  Pjata te para
 • Spaghetti Vongole

  Pjata te para
 • Rizoto me lule kungulli

  Pjata te para
 • Rizoto Picante

  Pjata te para
 • Sallate Braziliane

  Starter

Na Vizitoni

Lagja 1. Shetitorja “Taulantia”, Durres, Albania
Mobile: +355 69 2046456
   

Free Wi-Fi

hi-fi

Rreth Picante

Ne Korrik te vitit 2007, hapet Restorant Picante, ne Durres, buze detit, prane shetitores Taulantia. Qellimi yne ishte te krijonim nje restorant “pikant” me nje menu te zhjedhur deri ne detaj, atmosfere qetesuese, dhe sherbim profesional.